Zapytanie ofertowe
KONTAKT

QC profilu

1. Wszystkie nasze maszyna do znakowania laserem HAE HAAN, koder do drukarek atramentowych i drukarki zostaną w pełni sprawdzone przez nasz dział kontroli jakości przed wysyłką. Gwarantujemy, że wszystkie nasze maszyny laserowe są objęte roczną gwarancją (nie zawierają części szybkoschnących).

2. Szczegóły szkolenia: zasady działania, system i struktura, bezpieczeństwo i konserwacja, oprogramowanie, technika przetwarzania itd.

3. Liczne informacje zwrotne od naszych klientów wykazały, że nasze maszyny laserowe są stabilne w działaniu przy rzadkich wadliwych funkcjach. Chcielibyśmy jednak poradzić sobie z tym w następujący sposób:
A. Gwarantujemy, że udzielimy wyraźnej odpowiedzi w ciągu 24 godzin.
b. Pracownicy działu obsługi klienta pomogą Ci w prowadzeniu analizy wadliwego działania w celu zlokalizowania przyczyny.
do. Jeśli nieprawidłowe działanie jest spowodowane niewłaściwą obsługą oprogramowania i innych delikatnych usterek, pomożemy rozwiązać problem na linii.

D. Będziemy oferować wiele bezpłatnych pomocy online, podobnie jak szczegółowe instrukcje techniczne i instalacyjne za pośrednictwem poczty elektronicznej, wideo, telefonu.

Certyfikaty

popularne kategorie Wszystko